EN TR

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX)

planlama

Kullanıcıya ulaşabildiğimiz her dijital kanal bizim için bir deneyim noktasıdır. Her sektörün ve platformun kullanım alışkanlıkları farklılık gösterebilir. Bu doğrultuda müşterilerinizin kullanım alışkanlıklarını araştırıyor, verileri değerlendiriyor, çözümler üretiyor ve sonrasında deneyimi iyileştirmeye yönelik optimizasyonlar yapıyoruz.

Web sitesi ve uygulamaları sadece görsel öğeler değildir. İşte bu yüzden çalışmalarımızdaki ilk iş iyi işleyen bir süreç kurgusu yaratmaktır.

● Profil araştırması
● Veri analizi
● Feedback okumaları
● Süreç tasarımları
● Optimizasyonlar

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı (UI)

planlama

Müşterilerinize sayfalar dolusu anlatacak cümleler olsa dahi arayüzler markanızın görünen yüzü, ilk intibasıdır. Bu noktada markanızı etkili, sizi yansıtan ve bütünlük içindeki görsellerle sunmanız önemlidir.

Tasarım trendlerini yakından takip ediyoruz. Trendlere paralel grafik, görsel ve renklerle yenilikçi olmanız için çaba harcıyoruz.

Reklam Kreatifleri

planlama

Her yayıncının reklam geri dönüşleri farklı etmenlere bağlı olarak değişebilir. Reklam kreatifinizi her yayın için yeniden değerlendiriyor, maksimum klik hedefli, kontrast yaratan söylem ve görseller hazırlıyoruz.

Landinpage Tasarımı

planlama

Landinpage, bir reklam kampanyasının doğrudan sonuca ulaşması için hazırladığımız kampanya sayfalarıdır. Tamamen aksiyon odaklı olan bu çalışmalara kullanıcılar reklam görseline tıklayarak ulaşırlar. Ulaşılan sayfada kullanıcı kısa metinler ve etkiliyici görsellerle kazanılmaya çalışılır.

Tecrübe ve bilgimiz dahilindeki davranış alışkanlıklarını göz önüne alarak hazırladığımız bir landingpage, tek sayfadan oluşur ve hedef ziyaretin lead'e dönmesidir.

Size Ulaşalım

...