EN TR

Programatik

planlama

RTB ile Performans Sektörümüzün ne yönde ilerlediğinin farkındayız! Yayıncı, sistem ve reklam teknolojilerimiz aracılığıyla kampanyalarınızda üstün performans elde etmenize yardımcı oluyoruz. Çok ekranlı kampanya yönetimi yaklaşımımız ve en yüksek performanslı DSP’leri kullanma konusundaki engin deneyimimizle görüntüleme, video ve ücretli sosyal reklamları kombine ederek platformlar ve cihazlar genelinde global sonuçlar sağlıyoruz.

SEM

planlama

Medya harcamalarınızın meyvesini toplamanın daha iyi bir yolu olabilir mi? Arama Motoru Pazarlama (SEM) ekibimiz, hedef kitlenizi doğru zamanda düşük maliyetler ile bulmanızı sağlamakta olup etkili reklam kampanyaları sunmaktadır. Google Adwords aracılığıyla dil engeli olmadan spesifik kitleleri hedeflenebilmekte olup ayrıca reklam kampanyalarınız marka amacına yönelik tasarlanarak optimize edilmektedir. Remarketing (Yeniden pazarlama) ile web sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılar için farklı stratejiler oluşturularak maksimim fayda amaçlanmaktadır. Youtube’un kendisi önemli bir arama motoru haline gelirken biz de ayrı bir ekiple Youtube reklamlarından en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyoruz.

SEO

planlama

Organik trafikten daha iyisi var mı? Önce sitenizi analiz ediyor, ardından üst sıralarda yer almasını istediğiniz hedef anahtar kelimelerde mutabık kalıyoruz. Daha sonra tüm site içi ve dışı SEO uygulamalarını gerçekleştiriyor ve gerçek zamanlı raporlama aracımızla başarınızı raporluyoruz.

Analytics Danışmanlığı

planlama

Doğru analiz ve doğru kampanya optimizasyonuyla mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz! Sertifikalı SEM ekibimiz, web sitenizi ve mobil uygulamalarınızı trafik ve kullanıcı davranışlarınıza göre analiz ederek en iyi değerlendirmelerde bulunuyor.

Sosyal Medya Reklamları

planlama

Dijital dünyanın en önemli ürünlerinden olan sosyal medya ile kişisel iletişimin yanı sıra detaylı hedefleme seçenekleri ile gerçek kişileri hedefleyebildiğimiz reklam olanakları sunulmaktadır. Sosyal medya reklamları geniş hedef kitlelere ulaşma, tüketiciyle etkileşimin fazla olması ve satışları arttırma gibi birçok nedenden dolayı firmalar için çok cazip gelmektedir.

Sosyal medya reklamlarınızın yönetiminde uzman, geniş bir ekip ile çalışırsınız. Markanızın ya da ürünlerinizin pazarlama stratejisine uygun doğru hedef kitle ile sosyal medya reklamları hazırlar, bu reklamları yönetir, yüksek performans almanız için çalışırız.

Size Ulaşalım

...